Properson- personálna agentúra

 

Personálna agentúra PROPERSON sa zaoberá sprostredkovaním práce pre uchádzačov z celého Slovenska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby a zachovávať dobré vzťahy s našimi klientmi a pracovníkmi. Naša personálna agentúra, pôsobí na trhu už od roku 2011. Spolupracujeme s personálnou agentúrou vo Francúzsku a v Nemecku, no taktiež aj so slovenskou agentúrou Xawax. Pracovníkom poskytujeme informácie ohľadom ich práv v danej krajine, riešime problémy v oblasti dopravy a ubytovania, aby boli dôkladne pripravení na pôsobenie v ich novej práci. S akýmkoľvek problémom, sa môžu obrátiť na nášho koordinátora. Ponúkame prácu v rôznych odvetviach, takže si uchádzači môžu vybrať oblasť, v ktorej majú skúsenosti a chceli by sa v nej zamestnať.

Náš cieľ je:

  • vytvoriť partnerstvá so zahraničnými spoločnosťami a firmami, ktoré  vyhľadávajú kandidátov zo zahraničia
  • poznať a overiť si silné stránky kandidátov a tak ponúknuť firmám a organizáciám len tých pracovníkov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky potrebné pre obsadenie pracovnej pozície
  • stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy, ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje.

Na základe zmluvy o sprostredkovaní sme pripravení podľa vami požadovanej špecifikácie pracovného miesta vyhľadať kandidáta, ktorý bude spĺňať všetky vami zadané predpoklady pre obsadzovanú pracovnú pozíciu.